Renata Ner-Kołodyńska

dyrektor | nauczyciel | założyciel Grupy Edukacyjnej STONOGA

O mnie

Jestem założycielką Grupy Edukacyjnej STONOGA – nauczycielką, rytmiczką i choreografką. Z dużymi sukcesami realizuję swoją pasję, która jednocześnie jest moją pracą. Pracą?… Przecież wiecznie powtarzam, że mam to szczęście, że nie pracuję – po prostu dobrze się bawię! Tworzę solidną edukację w bezpiecznych i twórczych placówkach, zatrudniam najlepszych specjalistów i fascynatów zawodu nauczycielskiego. Naszą dumą są rzetelnie prowadzone terapie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Nasze pociechy, to sumiennie przygotowani do życia przyszli dorośli, dobrze organizujący sobie i innym czas; cieszący się z sukcesów, ale i świetnie radzący sobie również z życiowymi porażkami.

W Skali, nadajemy poprawny bieg drodze, którą każdemu młodemu człowiekowi przyszło przejść właśnie z nami. Nie wskazujemy tylko jasnych stron życia – edukujemy, jak radzić sobie z trudnościami. Zachęcamy, by się sobą dzielić, wspierać słabszych nie wyręczając ich, czerpać siłę ze wzmacniania potrzebujących.

Stosowane przez nas nowoczesne metody nauczania czynią przyswajanie wiedzy łatwym, prowokują do rozumienia nowego… Przekonujemy, że przygotowanie do “zdawania” egzaminów nie jest najważniejsze – najważniejsze, by solidnie być przygotowanym do życia.

Jesteśmy grupą, która stworzyła miejsce dla Państwa Dziecka.

Być nauczycielem – to wielki przywilej.

O nas
Kadra
AKTUALNOŚCI

Dla rodzica

Kontakt
O nas

Zajęcia
dodatkowe

Kadra
AKTUALNOŚCI

Dla rodzica

Kontakt

O nas

Zajęcia
dodatkowe

Kadra

AKTUALNOŚCI

Dla rodzica

Kontakt

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this